English    

کلام روز

در میان نیکی‏‌ها هیچ کار نیکی نزد خدا دوست‏‌ داشتنی‌‏تر از آن نیست که در شب یا روز جمعه انجام شود، و در میان گناهان نیز گناهی منفورتر از آن نیست که در شب یا روز جمعه صورت بگیرد.رقابت های لیگ برتر کاراته وان 2019 در مسکو

سجاد گنج زاده به مدال نقره بسنده کرد

سجاد گنج زاده مدال نقره رقابت های لیگ برتر کاراته وان 2019 در مسکو را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، در روز پایانی رقابت های لیگ برتر کاراته وان 2019 در مسکو، سجاد گنج زاده نماینده کاراته ایران در وزن 84+ کومیته مردان با نتیجه 7 بر 2 مغلوب گوگیتا آرکانیا از گرجستان شد تا به مدال نقره بسنده کند.

در این دوره از مسابقات، سجاد گنج زاده ابتدا 4 بر 2 راب تایمرمانس از کوراسائو را شکست داد. او در دور دوم یک بر صفر از سد حسین دایخی از الجزایر عبور کرد. گنج زاده در سومین مبارزه اش نیز با نتیجه 4 بر 2 رودریگو روخاس از شیلی را شکست داد. نماینده سنگین وزن ایران در نیمه نهایی هم 2 بر صفر مهدی فیلالی از فرانسه را برد و فینالیست شد.

نقره گنج زاده، سومین مدال تیم ملی مردان در مسابقات کاراته وان مسکو بود. پیش از این ذبیح الله پورشیب در وزن 84- و بهمن عسگری در وزن 75- کیلوگرم موفق به کسب دو مدال طلا و برنز شده بودند.

همچنین در کومیته بانوان، کاراته ایران 2 طلا توسط سارا بهمنیار در وزن 50- ، رزیتا علیپور در وزن 61- کیلوگرم بدست آورد.

بدین ترتیب کاروان کاراته ایران در ششمین مرحله رقابت های لیگ برتر کاراته وان 2019 در مسکو موفق به کسب 3 مدال طلا ، یک نقره و یک برنز شد.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 14 مهر 1398 - 16:56

کد:96053-1399


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.