English    

کلام روز

در میان نیکی‏‌ها هیچ کار نیکی نزد خدا دوست‏‌ داشتنی‌‏تر از آن نیست که در شب یا روز جمعه انجام شود، و در میان گناهان نیز گناهی منفورتر از آن نیست که در شب یا روز جمعه صورت بگیرد.رقابت های لیگ برتر کاراته وان 2019 در مسکو؛

پورشیب خوش‌رنگ‌ترین مدال مردان و سومین طلای ایران را بدست آورد

ذبیح الله پورشیب نخستین مدال طلای تیم ملی مردان و سومین طلای کاروان کاراته ایران را بدست آورد.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، در روز پایانی رقابت های لیگ برتر کاراته وان 2019 در مسکو، ذبیح الله پورشیب کاپیتان تیم ملی کاراته ایران با نتیجه 2 – 2 (پیروزی در قانون سنشو) مقابل ریتارو آراگا از ژاپن موفق به کسب مدال طلای وزن 84- کومیته مردان شد.

این نخستین مدال طلای تیم ملی مردان و سومین طلای کاروان کاراته ایران در مسابقات کاراته وان مسکو بود. پیش از این سارا بهمنیار در وزن 50- و رزیتا علیپور در وزن 61- کیلوگرم، 2 مدال طلا برای ایران بدست آورده بودند.

پورشیب در این دوره از مسابقات، پس از استراحت در دور اول، در دور دوم کایکو رودریگرز از برزیل را 2 بر صفر شکست داد. پورشیب در دورن سوم مقابل الخاندرو مولینا از اسپانیا پیروز شد. کاپیتان تیم ملی در دور چهارم به مصاف اروز میجالکویچ از صربستان رفت با نتیجه 3 بر صفر پیروز شد. پورشیب در نیمه نهایی نیز 5 بر یک جسی داکوستا از فرانسه را مغلوب کرد و راهی فینال مسابقات شد.

صبح امروز نیز بهمن عسگری در وزن -75 کومیته مردان با برتری برابر توره ایبانز اسپانیایی خود موفق به کسب مدال برنز شده بود.

در تنها فینال باقیمانده، سجاد گنج زاده در وزن 84+ تا دقایقی دیگر برای کسب مدال طلا به روی تاتامی می روند.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 14 مهر 1398 - 16:35

کد:96052-1399


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.