English    

کلام روز

حضرت محمد(ص):

داناترین مردم كسی است كه دانش ديگران را به دانش خود بيفزايد.


دکتر سلطانی فر در بازدید از تمرینات تیم ملی کاراته : نتایج خوب کاراته انتظارات مردم را برای مدال المپیکی این رشته بالا برده است

وزیر ورزش و جوانان انتظار از مدال المپیکی کاراته را بالا دانست و نسبت به وضعیت کنونی این رشته ابراز رضایت و تاکید کرد که وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک محدودیتی را برای فدراسیون کاراته قائل نشده اند .

به گزارش سایت فدراسیون کاراته و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، دکتر مسعود سلطانی فر در جریان بازدید از تمرینات تیم ملی کاراته اظهار داشت : کاراته نتایج بسیار خوبی را بدست آورده و همین مهم باعث شده انتظار مردم از مدال المپیکی این رشته بالا برود .

وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد : کاراته ما را امیدوار کرده که این رشته در کنار کشتی بتواند بیشترین مدال را برای کاروان به ارمغان آورد هر چند که تکواندو نیز از این توانایی برخوردار است .

دکتر سلطانی فر با ابراز امیدواری نسبت به کسب سهمیه کامل ایران در رشته کاراته ، اظهار داشت : با وجود محدودیت های موجود در کشور این وزارتخانه و کمیته ملی المپیک هیچ محدودیتی را برای فدراسیون کاراته در تزریق اعتبارات قائل نشدند .

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به همدلی و هم افرایی با کمیته ملی المپیک ابراز امیدواری کرد که این تعامل موجب افتخار آفرینی در بازی های المپیک و کسب سکوهای افتخار شود .

تاريخ  ارسال:دوشنبه 14 مرداد 1398 - 19:59

کد:91008-1398


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.