English    

کلام روز

حضرت محمد(ص):

داناترین مردم كسی است كه دانش ديگران را به دانش خود بيفزايد.


گزارش طباطبایی از آخرین وضعیت کاراته ایران به وزیر ورزش و جوانان

سید حسن طباطبایی رییس فدراسیون کاراته در جریان بازدید وزیر ورزش و جوانان از تمرینات تیم ملی کاراته ، گزارشی از آخرین وضعیت کاراته کشور ارائه داد .

به گزارش سایت فدراسیون کاراته و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سیدحسن طباطبایی، عملکرد ایران در رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا را نیز تشریح و به رویدادهای مهم کاراته برای کسب سهمیه المپیک اشاره کرد .

سید حسن طباطبایی تلاش مجموعه کاراته کشور را رسیدن به سهمیه های حضور در بازی های المپیک و کسب مدال در این رویداد مهم عنوان کرد و از حمایت های دکتر سلطانی فر و دکتر صالحی امیری به نیکی یاد کرد .

وی تاکید کرد : تلاش مجموعه ورزش کشور برای کسب نتیجه درخشان در المپیک است و فضای ورزش ایران نیز سرشار از همدلی است .

شهرام هروی سرمربی تیم ملی آقایان به ارائه گزارشی از فرآیند آماده سازی تیم ملی کاراته ایران برای حضور در رویداد مهم بازی های المپیک 2020 توکیو پرداخت .

وی گفت : کاراته ایران در طی این سالها تاریخ ساز و سربلند بوده و تلاش می کنیم که باز هم موجبات عزت ورزش کشور را رقم بزنیم .

گفتنی است کاراته یکی از رشته های است که در المپیک توکیو گنجانده شده و ایران شانس بالایی برای کسب مدال دارد .

در بازدید دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان از تمرینات تیم ملی کاراته در آکادمی ملی المپیک ، رییس کمیته ملی المپیک ، سرپرست کاروان ایران در المپیک 2020، برانوش نیک بین مدیرکل حوزه وزارتی و مازیار ناظمی مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی همچنین سردار قاسمی مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران ، سید حسن طباطبایی رییس فدراسیون کاراته و قرخانلو رییس آکادمی ملی المپیک نیز حضور داشتند .

در این بازدید وزیر ورزش و جوانان دقایقی از تمرینات تیم های ملی بانوان و آقایان را نظاره گر شد .

تاريخ  ارسال:دوشنبه 14 مرداد 1398 - 19:58

کد:91007-1398


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.