English    

کلام روز


امام علي(ع):
خشم و غضب صاحبش را هلاک می کند و زشتی های او را آشکار می سازد.


خانه کاراته استان آذربایجان غربی افتتاح شد

در ششمین روز از دهه مبارک فجر چند طرح ورزشی با حضور سرپرست معاونت توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در آذربایجان غربی افتتاح شد.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، در ارومیه خانه کاراته آذربایجان غربی توسط زهرا سادات موسوی افتتاح شد.
در این مراسم موسوی با اشاره به اینکه این استان در بعضی رشته های ورزشی قطب و پایتخت در کشور شناخته می شود، گفت: در این بین در کنار رشته والیبال رشته ورزشی کاراته نیز جایگاه ویژه و خاصی دارد.

وی ادامه داد: حضور جواد سلیمی، رئیس هیات کاراته آذربایجان غربی در فدراسیون کاراته ایران ،آسیا و جهان بعنوان مدرس فدراسیون و داور ممتاز جهانی در مهمترین رویدادهای بین المللی ورزش کاراته گویای این ادعاست.

ایراندوست معاون اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی نیز در این مراسم حضور کاراته کاهایی همچون باربد صداقت ، سید علی کریمی و آرش یونسی در تیم های ملی و کسب افتخاراتی همچون قهرمانی آسیا و قهرمانی جهان را مایه افتخار آذربایجان غربی دانست.

خانه کاراته آذربایجان غربی در زمینی به مساحت 400 مترمربع و با اعتبار450 میلیون تومان در مدت یک سال ساخته شده و از امروز آماده ارائه خدمات ورزشی و آموزشی مربیان، داوران و ورزشکاران این رشته ورزشی در استان خواهد بود.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 17 بهمن 1397 - 20:24

کد:65709-1398


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.