English    

کلام روز

امام حسين(ع):

هر كه خدا راآن گونه كه سزاوار او است بندگى كند، خداوند بيش از آرزوها و كفايتش به او عطا كند .


آشوری: ارقامی که برای بودجه دادیم با گشاده‌رویی پذیرفته شد/ کاندیدا نمی‌شوم

سرپرست فدراسیون کاراته گفت: مسئولان ورزش نگاه خوبی نسبت به کاراته داشتند و قول مساعد برای همکاری را دادند.

به گزارش سايت فدراسيون كاراته و به نقل از خبرگزاري ایسنا، محسن آشوری در حاشیه جلسه ستاد عالی بازی‌های المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۰ بیان کرد: در این جلسه مسئولان، نگاه بسیار خوبی نسبت به کاراته داشتند که البته کار ما سخت شد چون باید جوابگوی اعتمادها باشیم. در مورد شرایط کسب سهمیه المپیک و شرایط بچه ها برای کسب سهمیه و مدال صحبت کردم. همچنین ما نیازهایی داریم و اعداد و ارقامی اعلام کردیم که با گشاده رویی پذیرفتند و قول مساعد دادند.

او در پاسخ به این پرسش میزان بودجه درخواستی کاراته بیشتر از سالهای قبل است، تاکید کرد:قطعا بیشتر خواهد بود. ۱۲ اعزام در سال ۲۰۱۹ خواهیم داشت. که هزینه بسیار زیادی می طلبد و با بودجه ما همخوانی ندارد و می تواند دغدغه خاطر ایجاد کند. اما قول مساعد دادند که نهایت همکاری انجام شود.

آشوری در مورد برگزاری انتخاب نیزگفت:ثبت نام ها. دارد انجام می شود و من ماموریت دارم تا مشخص شدن رییس امورات جاری فدراسیون را انجام دهم.
او در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه خودش كاندیدا می شود، تاکید کرد: نه من کاندیدا نیستم و قول دادم این مجمع را برگزار کنم.

او در مورد شانس بانوان برای کسب سهمیه المپیک نیزگفت:شرایط بانوان شرایط خوبی نیست ولی به این معنا نیست شانسی نداشته باشیم . اگر زیر ساخت ها فراهم شود قطعا در بانوان هم می توانیم افتخارافرینی کنیم. در بودجه هم بخش فوق العاده برای بانوان در نظر گرفتیم تاچنانچه در این ۱۲ رویداد شانس کسب سهمیه المپیک کمتر باشد در مسابقات اردیبهشت ۹۹ که در فرانسه است از ان فضا استفاده کنیم.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 10 دي 1397 - 15:10

کد:60643-1398


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.