English    

کلام روز


حضرت محمد(ص):

داناترین مردم كسی است كه دانش ديگران را به دانش خود بيفزايد.






معرفی تیم های صعود کننده لیگ های کاتا پسران به نیمه نهایی

تکلیف تیم های صعود کننده لیگ های کاتا خردسالان، نونهالان و جوانه پسران به دور نیمه نهایی مشخص شد.

به گزارش سايت فدراسيون كاراته، هفته چهارم ليگ هاي كاتا خردسالان، نونهالان و جوانه پسران امروز جمعه 9 آذرماه در سالن غدير نيروي انتظامي برگزار شد تا تکلیف تیم های صعود کننده به دور نیمه نهایی مشخص شود.

بر این اساس در لیگ کاتا خردسالان باشگاه کارن قم و شوتوکان jks فارس از گروه یک و تیم های آکادمی آرنیکا و زرین کهن ایرانیان از گروه دو به عنوان تیم های اول و دوم به دور نیمه نهایی صعود کردند.

در لیگ کاتای نونهالان از گروه یک تیم میرعماد ساری، از گروه 2 تیم شهید زین الدین، از گروه 3 تیم هیات کاراته مرکزی و از گروه 4 تیم های اتحاد گرگان راهی دور نیمه نهایی شدند.

در لیگ کاتای جوانه تیم های آکادمی شیراز الف و چای رفاه لاهیجان از گروه یک و تیم های شهرصدرا و مس کرمان از کرمان از گروه 2 به عنوان تیم های اول و دوم به نیمه نهایی راه یافتند.

كاتا خردسالان/
گروه يك: باشگاه كارن 11- آكادمي نوري صفر
شوتوكانjks 7- هيات كاراته گيلان 4
شوتوكانjks 7- آکادمی نوری 4
هيات كاراته گيلان یک- باشگاه كارن 10
هيات كاراته گيلان صفر- آكادمي نوري 11
شوتوكانjks یک - باشگاه كارن 10
گروه 2: آكادمي صادقي 5- زرين كهن ايرانيان 6
آكادمي آرنيكا 11- هيات كاراته آذربايجان شرقي صفر
آكادمي آرنيكا 6- زرين كهن ايرانيان 5
هيات كاراته آذربايجان شرقي 3- آكادمي صادقي 8
هيات كاراته آذربايجان شرقي صفر- زرين كهن ايرانيان 11
آكادمي صادقي صفر- آكادمي آرنيكا 11

كاتا نونهالان/
گروه يك:
ميرعماد ساري10 - شوتوكان jks فارس یک
باشگاه كارن قم 5 - ميرعماد ساري 6
شوتوكان jks فارس صفر- باشگاه كارن قم 11
گروه 2:
باشگاه كارن قم(ب) 3- آكادمي شيراز(الف) 8
شهيدزين الدين 6- باشگاه كارن قم(ب) 5
آكادمي شيراز(الف) 2- شهيدزين الدين 9
گروه 3: هيات كاراته مركزي(ب)8- آكادمي شيراز(ب) 3
آكادمي آرنيكا 6- هيات كاراته مركزي(ب) 5
آكادمي شيراز(ب) 7- آكادمي آرنيكا 4
گروه4: هيات كاراته مركزي(الف) 10- زرين كهن ايرانيان یک
اتحاد گرگان 8- هيات كاراته مركزي(الف) 3
زرين كهن ايرانيان صفر- اتحاد گرگان 11

كاتا جوانه/
گروه يك: شوتوكان jks فارس 8- با آكادمي شيراز(الف) 6
هيات كاراته گيلان 6- چاي رفاه لاهيجان 8
هيات كاراته گيلان 3- آكادمي شيراز(الف) 11
چاي رفاه لاهيجان 8- شوتوكان jks فارس 6
چاي رفاه لاهيجان 5- آكادمي شيراز(الف) 9
شوتوكان jks فارس 7- هيات كاراته گيلان 7

گروه 2: شهرداري شهرقدس یک- شهرصدرا 13
هيات كاراته بانه 5- مس كرمان 8
هيات كاراته بانه 4- شهر صدرا 10
مس كرمان 14- شهرداري شهرقدس صفر
مس كرمان 5- شهر صدرا 9
شهرداري شهرقدس صفر- هيات كاراته بانه 14
تیم های برتر

در کاتا خردسالان:
تیم اخلاق: آکادمی صادقی
تیم برتر: آکادمی آرنیکا

در کاتا نونهالان:
تیم اخلاق: باشگاه کارن قم
تیم برتر: اتحاد گرگان

در کاتا جوانه:
تیم اخلاق: شوتوکان jks فارس
تیم برتر: شهر صدرا

تاريخ  ارسال:جمعه 9 آذر 1397 - 17:23

کد:59532-1397






آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.