English    

کلام روز

امام حسين(ع):
از نشانه‏ هاى خوش‏نامى و نیك‏بختى ، همنشینى با خردمندان است.






لیگ کاراته وان پسران برگزار شد

مرحله دوم لیگ کاراته وان پسران امروز دوشنبه 19 شهریور ماه در سالن شش هزار نفری حسین رضازاده اردبیل برگزار شد و تیم تهران بر سکوی نخست قرار گرفت.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، در دومین مرحله لیگ کاراته وان که به میزبانی اردبیل برگزار شد 478 کاراته کا در دو رده سنی نوجوانان و جوانان به روی تاتامی رفتند که در پایان و در رده بندی استانی تیم تهران با 5 طلا، 2 نقره و یک برنز اول شد. تیم گیلان با 2 طلا ، یک نقره و 8 برنز در مکان دوم قرار گرفت و تیم قزوین با 2 طلا، یک نقره و 3 برنز در مکان سوم ایستاد.
تیم های مازندران با یک طلا ، 2 نقره و 5 برنز، مرکزی با يك طلا،2 نقره، یک برنز، اردبیل با یک طلا و يك نقره ، کرمان با يك طلا و 5 برنز، البرز با يك طلا و 1برنز و آذربایجان شرقی با یک نقره و یک برنز در رده های چهارم تا نهم قرار گرفتند.
تیم های كردستان، یزد، قم و ایلام با يك نقره دهم شدند و تیم های چهارمحال و بختیاری، زنجان و گلستان با یک برنز مشترکاً در مکان یازدهم ایستادند.

نتایج بدست آمده در این مرحله بدین ترتیب است:

رده سنی نوجوانان/
کاتای انفرادی:
مقام اول: میلاد دملک پور (کرمان)
مقام دوم: مهدی محمد پور (آذربایجان شرقی)
مقام سوم: امیرحسین معین الدینی (کرمان)
مقام سوم مشترک:آکام خندانی (کردستان)
مقام پنجم: محمد حسین علامی (بوشهر)
مقام پنجم مشترک : امیر حسین صمائیان (البرز)
مقام هفتم : فردین یوسفی (مازندران)
مقام هفتم مشترک: پوریا محمد خواه (گیلان)
مقام نهم: ابوالفضل فرامز پور (کرمان)
تعداد شرکت کنندگان:34 نفر

وزن 47- کیلوگرم:
مقام اول: محمد صادق بیگدلی (قزوین)
مقام دوم: مرتضی ملکی (مرکزی)
مقام سوم: سید محمد امین صالحی (گیلان)
مقام سوم مشترک: محمد رضا کاظمی (مازندران)
مقام پنجم:مازیار حبیبی (گیلان)
مقام پنجم مشترک : حسین صفدریان (اصفهان)
مقام هفتم : امید غفرانی (اصفهان)
مقام هفتم مشترک: مصطفی پور حسنی (گیلان)
مقام نهم: محمد امین رستمی (مازندران)
مقام نهم مشترک : علیرضا کنعانی (مازندران)
مقام یازدهم : متین امیری زاده (صنعت مس رفسنجان)
تعداد شرکت کنندگان:82 نفر

وزن 52- کیلوگرم:
مقام اول: علی متان کپوری (مازندران)
مقام دوم: عرفان ابراهیمی (تهران)
مقام سوم: حسین علینژاد امیر کلایی (مازتدران)
مقام سوم مشترک: علی زمانی (چهار محال بختیاری)
مقام پنجم: علی وهابی (قزوین)
مقام پنجم مشترک : معید محمد مقضی (اصفهان)
مقام هفتم : امیر حسین اسدی (اردبیل)
مقام هفتم مشترک: ابوالفضل کریمی (یزد)
مقام نهم: علیرضا اختری (اردبیل )
مقام نهم مشترک : مهدی گلی خطیر (تهران)
مقام یازدهم : متین طالاری (اصفهان)
مقام یازدهم مشترک: محمد معین راغب (یزد)
تعداد شرکت کنندگان: 54 نفر


وزن 57- کیلوگرم:
مقام اول: سید مبین سادات صدیقی (گیلان)
مقام دوم: امیر حسین آقایی (یزد)
مقام سوم: معراج محمدی (قزوین)
مقام سوم مشترک: علی ابراهیمی (تهران)
مقام پنجم: امیر دلیر (اردبیل )
مقام پنجم مشترک : محمد حسین شیر صفت (فارس)
مقام هفتم : محمد شریعتی (کردستان)
مقام هفتم مشترک: پوریا شفیعی میاندهی (گیلان)
مقام نهم: مهدی برومند (تهران)
مقام نهم مشترک : محمد جواد نصاران زاده (فارس)
تعداد شرکت کنندگان:31 نفر

وزن 63- کیلوگرم:
مقام اول: محسن دانه (تهران)
مقام دوم: محمد طاها مهدیزاده (مازندران)
مقام سوم: پدرام اسدی فر (کرمان)
مقام سوم مشترک: مهدی اکبر پور (گیلان)
مقام پنجم: سبحان فرهمند پویا (تهران)
مقام پنجم مشترک : محراب مددی ماهانی (کرمان)
مقام هفتم : : امیر رضا نوریان (اردبیل)
مقام هفتم مشترک: امیر حسین نیک محضر (اردبیل)
تعداد شرکت کنندگان:19 نفر

وزن 70- کیلوگرم:
مقام اول: عباس رامنذی نیکو (قزوین)
مقام دوم: نیما خادمی نیا (مازندران)
مقام سوم: پرهام اسدی فر (کرمان)
مقام سوم مشترک: ابوالفضل نعمتی (زنجان)
مقام پنجم: معین حیدری (کرمانشاه)
مقام پنجم مشترک : ابوالفضل حاجی پور
تعداد شرکت کنندگان:11 نفر

وزن 70+ کیلوگرم:
مقام اول: محمد سروش محمدی (تهران)
مقام دوم: امیر محمد کاظمی (ایلام)
مقام سوم: احد اسدی (کرمان)
مقام سوم مشترک: طاها بشاورد (صنعت مس رفسنجان )
مقام پنجم: سید محمد جوهری (تهران )
مقام پنجم مشترک : ابوالفضل نوری (مازندران )
مقام هفتم : جاوید نجفیان (ایلام)
مقام هفتم مشترک: شروین فخیمی (اردبیل)
مقام نهم: ابوالفضل نصیری (قزوین )
تعداد شرکت کنندگان:20نفر

رده سنی جوانان/
کاتای انفرادی:
مقام اول: احمد رضا محمودی ( تهران)
مقام دوم:سید مجید وکیلی ( قم)
مقام سوم:علیرضا رجبی (گیلان)
مقام سوم مشترک: علی محمودی (گیلان)
مقام پنجم:رضا گرامی حسین آباد (گیلان)
مقام پنجم مشترک : محمد حسین خدادادی (اصفهان)
مقام هفتم : محمد علی کشاورزمویدی (فارس)
مقام هفتم مشترک: تایماز پارچه باف اکبری (اذربایجان)
مقام نهم: راد مهر صوفی (کردستان)
تعداد شرکت کنندگان: 25 نفر

وزن 55- کیلوگرم:
مقام اول: پوریا اقدسی (البرز)
مقام دوم: علی حیدری (اردبیل)
مقام سوم: محمد حسین مهدیون (البرز)
مقام سوم مشترک: امیر حسین زینلی (قزوین)
مقام پنجم: سید کمیل محمدزاده (مازندران)
مقام پنجم مشترک : نورالله غفوری (مازندران)
مقام هفتم : علیرضا رمضانی (مازندران)
مقام هفتم مشترک: سهیل بابایی (قزوین)
مقام نهم: رضا بشارتی کیا (کرمانشاه)
مقام نهم مشترک :مهدی عزیزی (ایلام)
مقام یازدهم : مازیار شیروانی (کرمانشاه)
مقام یازدهم مشترک: محمود نعیمی (گیلان)
تعداد شرکت کنندگان:78 نفر

وزن 61- کیلوگرم:
مقام اول: علیرضا حیدری ( مرکزی)
مقام دوم: رضا جمالی (اصفهان)
مقام سوم: علیرضا زند ( مرکزی)
مقام سوم مشترک: مهدی کاظمی (گیلان)
مقام پنجم: عرشیا فیض ( کرمانشاه)
مقام پنجم مشترک : امیر محمد بختیار ( البرز)
مقام هفتم : احمدرضا زینلی (کرمان) صنعت مس ررفسنجان
مقام هفتم مشترک: محمد طاها چهری ( کرمانشاه)
مقام نهم: مهدی علیزاده ( اردبیل)
مقام نهم مشترک : سجاد دهقانی (یزد)
مقام یازدهم : وحید جعفری (ایلام)
مقام یازدهم مشترک: محمد طاها حساس (تهران)
تعداد شرکت کنندگان:38 نفر

وزن 68- کیلوگرم:
مقام اول: محمد رزمی (اردبیل)
مقام دوم: ابوالفضل میرزایی (مازندران)
مقام سوم: محمدرضا جعفری ( مازندران)
مقام سوم مشترک: علیرضا رضایتی ( فارس)
مقام پنجم: محمد شکی (گلستان)
مقام پنجم مشترک : آیدین یعقوبی (مازندران)
مقام هفتم : مهدی شفیعی پور (کرمان)
مقام هفتم مشترک: امیرحسین شهبازی ( تهران)]
مقام نهم: میرآریا گل محمدی (اردبیل)
مقام نهم مشترک : حسین مولایی (کرمان)
تعداد شرکت کنندگان:42 نفر


وزن 76- کیلوگرم:
مقام اول: علی توکلی (تهران )
مقام دوم: امیر حسین بیگدلی (قزوین)
مقام سوم:سید ابوالفضل عمرانی (مازندران)
مقام سوم مشترک: ایمان برز علی (گلستان)
مقام پنجم: امیر اسلامی (خراسان رضوی )
مقام پنجم مشترک : علی خانی (تهران)
مقام هفتم : محمود نعمتی (قم)
مقام هفتم مشترک: محمد مهدی مهاجری (کرمان)
تعداد شرکت کنندگان:17 نفر

وزن 76+ کیلوگرم:
مقام اول: محسن صفر نژاد (گیلان)
مقام دوم: محمد هادی طاهری (مرکزی)
مقام سوم: آروین فرجی پور ( گیلان)
مقام سوم مشترک: ارشک ابراهیمیان ( مازندران)
مقام پنجم:دانیال رفعت زمین ( فارس)
مقام پنجم مشترک : ارشاد احمدی (کردستان)
مقام هفتم : حسین اسماعیلی ( قزوین)
مقام هفتم مشترک: محمد برون ( خوزستان)
مقام نهم: سعید وحدانی ( خراسان شمالی)
تعداد شرکت کنندگان:26 نفر

کاتای تیمی:
مقام اول: تیم مقدم (تهران)
مقام دوم: آکادمی کاراته معین آستانه اشرفیه (گیلان)
مقام سوم: چای رفاه لاهیجان (گیلان)
مقام سوم مشترک: آکادمی چرخ گردونی (آذربایجان شرقی)
مقام پنجم: هئیت کاراته بانه (کردستان)
مقام پنجم مشترک : جندی شاپور (شیراز)
تعداد شرکت کنندگان:8 تیم

تاريخ  ارسال:دوشنبه 19 شهريور 1397 - 21:29

کد:54265-1397






آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.