English    

کلام روز

امام حسين(ع):
از نشانه‏ هاى خوش‏نامى و نیك‏بختى ، همنشینى با خردمندان است.






هفته اول لیگ کاراته آینده سازان پسر برگزار شد

هفته اول از دور رفت لیگ کاراته آینده سازان پسر امروز برگزار شد.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته, هفته اول لیگ آینده سازان پسر امروز پنجشنبه ۱۱ مردادماه در سالن شهید کبگانیان تهران با حضور ۲۵ تیم برگزار شد و تیم های برتر مشخص شدند.

گروه یک

مرحله اول: هیئت کاراته همدان – استراحت

تربیت بدنی کارگران خراسان رضوی 6 – شین تو گلستان 15

مرحله دوم: تربیت بدنی کارگران خراسان رضوی – استراحت

شین تو گلستان 9- هیئت کاراته همدان12

مرحله سوم: شین تو گلستان – استراحت

هیئت کاراته همدان9 - تربیت بدنی کارگران خراسان رضوی12

جدول رده بندی: 1-هیئت کاراته همدان - شین تو گلستان 3- تربیت بدنی کارگران خراسان رضوی

گروه دو

مرحله اول: خاتم الانبیا عسلویه – استراحت

هیئت کاراته زنجان12 – شهرداری بندر انزلی9

مرحله دوم: هیئت کاراته زنجان – استراحت

شهرداری بندر انزلی 10- خاتم الانبیا عسلویه10برنده خاتم الانبیا عسلویه

مرحله سوم: شهرداری بندر انزلی – استراحت

خاتم الانبیا عسلویه 7- هیئت کاراته زنجان13

جدول رده بندی:1-هیئت کاراته زنجان 2-خاتم الانبیا عسلویه 3-شهرداری بندر انزلی

گروه سه

مرحله اول: باشگاه داداشی – استراحت

تات کا قزوین 21– گوجوکای خوزستان0

مرحله دوم: تات کا قزوین – استراحت

گوجوکای خوزستان 3- باشگاه داداشی15

مرحله سوم: گوجوکای خوزستان – استراحت

باشگاه داداشی0 - تات کا قزوین18

جدول رده بندی:1- تات کا قزوین 2- باشگاه دادشی 3- گوجوکای خوزستان

گروه چهار

مرحله اول: باشگاه بارانی – استراحت

هیئت کاراته اصفهان7 – واکسن سازی رازی13

مرحله دوم: هیئت کاراته اصفهان – استراحت

واکسن سازی رازی 12– باشگاه بارانی9

مرحله سوم:

واکسن سازی رازی – استراحت

باشگاه بارانی6 - هیئت کاراته اصفهان15

جدول رده بندی:1- واکسن سازی رازی 2- هیئت کاراته اصفهان 3- باشگاه بارانی

گروه پنج

مرحله اول: آکادمی نریمان – استراحت

آکادمی فخر12 – شیتوریو اینوئی ها اصفهان9

مرحله دوم: آکادمی فخر– استراحت

شیتوریو اینوئی ها اصفهان 3- آکادمی نریمان18

مرحله سوم: شیتوریو اینوئی ها اصفهان – استراحت

آکادمی نریمان19 – آکادمی فخر1

جدول رده بندی: 1- آکادمی نریمان 2- آکادمی کاراته فخر 3- شیتوریو اینوئی ها اصفهان

گروه شش

مرحله اول: شیر آلات طوفان 4 – تاپ اکو خاورمیانه 16

هیئت کاراته قرچک 13– هیئت کاراته جم 7

مرحله دوم: هیئت کاراته قرچک 6– تاپ اکو خاورمیانه 15

هیئت کاراته جم 3- شیر آلات طوفان 18

مرحله سوم: هیئت کاراته جم 0 – تاپ اکوخاورمیانه 21

شیر آلات طوفان 13 – هیئت کاراته قرچک 7

جدول رده بندی:1- تاپ اکو خاورمیانه 2- شیرآلات طوفان 3-هیئت کاراته قرچک 4-هیئت کاراته جم

گروه هفت

مرحله اول: پاس قم – استراحت

پارس جنوبی 3 – پارسه 18

مرحله دوم: پارس جنوبی – استراحت

پارسه 3 - پاس قم18

مرحله سوم: پارسه – استراحت

پاس قم 21- پارس جنوبی 0

جدول رده بندی: 1- پاس قم 2- پارسه 3-پارس جنوبی

گروه هشت

مرحله اول: هیئت کاراته مرکزی – استراحت

آکادمی کاراته سلیمی 16– هیئت کاراته بسیج خراسان رضوی 4

مرحله دوم: آکادمی کاراته سلیمی – استراحت

هیئت کاراته بسیج خراسان رضوی 11- هیئت کاراته مرکزی8

مرحله سوم: هیئت کاراته بسیج خراسان رضوی – استراحت

هیئت کاراته مرکزی6 - آکادمی کاراته سلیمی15

جدول رده بندی: 1-آکادمی کاراته سلیمی 2- هیئت کاراته بسیج خراسان رضوی 3- هیئت کاراته مرکزی

تاريخ  ارسال:پنجشنبه 11 مرداد 1397 - 20:11

کد:53106-1397






آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.