English    

کلام روز


امام علي(ع):
خوشا به حال آن که همیشه خدا را در نظر داشته و از گناه خویش بیمناک باشد.


پیام رئیس فدراسیون جهانی کاراته به مناسبت برگزاري چهاردهمين دوره مسابقات بين المللي ارومیه

آنتونيو اسپينوز رئيس فدراسيون جهاني كاراته به مناسبت برگزاري چهاردهمين دوره مسابقات بين المللي جام وحدت و دوستی كاراته در اروميه پيامي ارسال و از تلاش فدراسيون ايران براي برگزاري منظم اين رويداد و حمايت هايش از پيشرفت كاراته تشكر و قدرداني كرد.

به گزارش سايت فدراسيون كاراته، در متن پيام آنتونيو اسپينوز آمده است:

برای پیشرفت کاراته در سراسر دنیا دستیابی به جایگاه های جدید همچنان ادامه دارد، گسترش مسابقات کاراته همانند د‌ژی است برای پیشرفت و قدرت بیشتر این رشته ورزشی؛ مسابقاتی همانند چهاردهمین دوره جام وحدت و دوستی "ارومیه اوپن" قدرت این رشته را به نمایش می گذارند.
این امکان برای من وجود دارد تا رضایت خود را از کیفیت و موفقیت این رویداد که همواره در حال گسترش است تا پیشرفت های کاراته را در سراسر جهان نشان دهد، اعلام کنم.

رویداد هایی نظیر چهاردهمین دوره مسابقات بین المللی وحدت و دوستی که در ارومیه ایران از ۱۷ الی ۱۹ آگوست(26-28 مرداد) برگزار می شود، فقط باعث پیشرفت سیر تکاملی نیست بلکه سبب پیشرفت رقابتی ورزشکاران نیز می شود. همچنین این رویداد ها برای انتقال ارزش و حقیقت کاراته بسیار ضروری است.

اینجانب مطمئن هستم ارزشهایی همچون احترام، سنت و تواضع و فروتنی در این رویداد به نمایش گذاشته می شود، همچنین می دانم ما می توانیم‌ شاهد مباررات کاراته کاهایی در حد کلاس بالای جهانی در این جام باشیم.

من از این فرصت استفاده می کنم تا به فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران و رئیس فدراسیون جناب آقای محمد صادق فرجی برای تلاشهای مجدانه در برگزاری سالانه و منظم این رویداد مهم و همچنین حمایتش از پیشرفت کاراته، تبریک بگویم.

آنتونیو اسپینوز
رئیس فدراسیون جهانی کاراته

تاريخ  ارسال:دوشنبه 11 تير 1397 - 11:03

کد:51037-1397


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.