English    

کلام روز

سال رونق تولید


محسنیان اولین طلایی تیم ایران در رقابتهای آسیایی ژاپن

مدال طلای وزن منهای ۴۷ کیلوگرم نوجوانان دختر به محسنیان رسید.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، در کومیته رده سنی نوجوانان رقابتهای کاراته قهرمانی آسیا که در شهر اوکیناوا ژاپن از بامداد امروز آغاز شده است، تیم دختران به به یک مدال

در وزن ۴۷- کیلوگرم، معصومه محسنیان در اولین مبارزه ۵ بر صفر شوتی شارما از هند را برد. در ادامه موفق شد 5 بر 2 یون چن از چین تایپه را مغلوب کند و فینالیست شود . او در فینال پس از تساوی یک بر یک مقابل نونوکو یونموری از ژاپن با رای داوران در هانتی برنده شد و نخستین مدال طلا تیم ایران در این دوره از رقابتها را به نام خود ضرب کرد.


در وزن ۵۴- کیلوگرم، مهنا میرزایی ۶ بر 2 آیگریم مورزاکانوآ از قرقیزستان را شکست داد. سپس 5 بر صفر نیکیتا چاوان از هند را از پیش رو برداشت. در سومین مبارزه مقابل مارین ناکاگاوا از ژاپن پس از تساوی 3 بر 3 در وقت قانونی مبارزه با رای داوران بازنده شد و به دیدار رده بندی راه یافت.
او در این مبارزه 6 بر 2 مغلوب لریا روداکوا از قزاقستان شد و از رسیدن به مدال بازماند.

در وزن 54+ کیلوگرم حدیثه طالبی در اولین مبارزه یک بر صفر مقابل کاملیا جولمانوآ از قزاقستان نتیجه را واگذار کرد و از دور رقابتها کنار رفت.

در این رقابتها 385 کاراته کا از 25 کشور شرکت دارند.

تاريخ  ارسال:جمعه 21 ارديبهشت 1397 - 12:19

کد:48027-1398


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.