English    

کلام روز

سال رونق تولید


پنجمي درفشي پور در ليگ جهاني مراكش

كاراته كا وزن منهاي 67 كيلوگرم به مقام پنجم ليگ جهاني كاراته وان مراكش رسيد.

به گزارش سايت فدراسیون کاراته، چهارمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان از روز جمعه 17 فروردین ماه در شهر رباط مراکش و با حضور 545 کاراته کا از 72 کشور برگزار شد و در وزن منهای 67 کیلوگرم، هامون درفشی پور در ديدار رده بندي به مصاف تولار آقالارزاده آذربايجاني نايب قهرمان اميدهاي جهان و قهرماني اميدهاي اروپا در سال 2013 رفت و با نتيجه 4 بر 2 شكست خورد و به مقام پنجم رسيد.

درفشي پور ابتدا مقابل امین سلام از الجزایر پس از تساوی یک بر یک با استفاده از قانون سنشو برنده میدان شد. در دومین دیدار به مصاف بوراک اویگور از ترکیه رفت با همان نتیجه بازی نخست موفق شد این حریف که عنوان قهرمانی امیدهای جهان در سال 2015 و قهرمانی اروپا را در کارنامه دارد، شکست دهد.
سومین مبارزه درفشی پور برابر رائول کوئروا از اسپانیا بود که با نتیجه 2 بر یک به سود كاراته كا كشورمان خاتمه يافت.
درفشي پور در ادامه 4 بر صفر اصیل بیک موراتوف از قزاقستان را برد و به دور نیمه نهایی راه یافت. او در نیمه نهایی 2 بر صفر نتیجه را به علی الساوی از مصر دارنده عنوان سومی امیدهای جهان در سال 2015 واگذار کرد و نتوانست فینالیست شود.
درفشی پور بهمن ماه و در اولین مرحله لیگ‌جهانی در پاریس فرانسه نیز به نشان برنز دست یافته بود.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 19 فروردين 1397 - 15:00

کد:46969-1398


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.