English    

کلام روز

سال رونق تولید


لیگ جهانی کاراته وان مراکش؛

درفشی پور برای مدال برنز می جنگد

کاراته کا وزن منهای 67 کیلوگرم تیم ملی کشورمان که در رقابتهای لیگ جهانی مراکش حاضر شده است، با شکست برابر حریف مصری، روز یکشنبه برای کسب مدال برنز به میدان می رود.

به گزارش سابت فدراسیون کاراته، چهارمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان از صبح امروز (جمعه 17 فروردین ماه) در شهر رباط مراکش و با حضور 545 کاراته کا از 72 کشور آغاز شده است که در وزن منهای 67 کیلوگرم، هامون درفشی پور که با هزینه شخصی به این رقابتها رفته است، ابتدا مقابل امین سلام از الجزایر پس از تساوی یک بر یک با استفاده از قانون سنشو برنده میدان شد. او در دومین دیدار به مصاف بوراک اویگور از ترکیه رفت با همان نتیجه بازی نخست موفق شد این حریف که عنوان قهرمانی امیدهای جهان در سال 2015 و قهرمانی اروپا را در کارنامه دارد، شکست دهد.

سومین مبارزه درفشی پور برابر رائول کوئروا از اسپانیا بود که با نتیجه 2 بر یک موفق شد این کاراته کا را شکست دهد و راهی دور بعد شود.
او در چهارمین مبارزه خود 4 بر صفر اصیل بیک موراتوف از قزاقستان را برد و به دور نیمه نهایی راه یافت.

درفشی پور در نیمه نهایی 2 بر صفر نتیجه را به علی الساوی از مصر دارنده عنوان سومی امیدهای جهان در سال 2015 واگذار کرد و نتوانست فینالیست شود.

کاراته کا وزن منهای 67 کیلوگرم کشورمان برای کسب مدال برنز روز یکشنبه به روی تاتامی خواهد رفت.

درفشی پور بهمن ماه و در اولین مرحله لیگ‌جهانی در پاریس فرانسه نیز به نشان برنز دست یافته بود.

تاريخ  ارسال:جمعه 17 فروردين 1397 - 19:27

کد:46963-1398


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.