English    

کلام روز

سال رونق تولید


پیام رییس فدراسیون کاراته بمناسبت فرا رسیدن سال نو؛

محمدصادق فرجی: روند موفقیت کاراته در سال ۱۳۹۷ نیز تداوم‌ پیدا می کند

محمدصادق فرجی، رییس فدراسیون کاراته در پیامی فرا رسیدن سال نو را به جامعه ورزش، بویژه اساتید، مربیان، داوران، قهرمانان و ورزشکاران کاراته تبریک گفت.

رییس فدراسیون کاراته در پیامش ابراز امیدواری در سایه تلاش و برنامه ریزی هدفمند، ورزش کشور سال ۱۳۹۷ که سال بازیهای آسیایی و المپیک جوانان است بتواند به موفقیت های چشمگیری دست یابد و کاراته که همواره در موفقیت های ورزش ایران اسلامی نقش آفرینی کرده، با حمایت وزارت ورزش و جوانان و كميته ملي المپيك همدلی خانواده بزرگ کاراته و با درخشش قهرمانان شایسته خود سهم مهمی در این عرصه داشته باشد.

محمدصادق فرجی همچنین‌گفت: سال ۹۶ برای کاراته سال پرباری بود.‌ کسب مقام قهرمانی رقابتهای قهرمانی اسیا در قزاقستان که برای نخستین بار در مجموع چهار رده سنی بدست امد، کسب یک طلا و چهار نقره تیم‌ پنج‌ نفره قهرمانان شایسته کاراته کشورمان در بازیهای جهانی در لهستان که بعد از سی و شش سال حاصل شد، مدال برنز کاتای تیمی دختران در مسابقات قهرمانی جوانان جهان که برای اولین بار بدست امد، قرار گرفتن ایران به عنوان دومین کشور قدرتمند کاراته جهان در رنکینگ اعلام شده از سوی فدراسیون جهانی و...از جمله موفقیت های کاراته ایران در سال ۹۶ بوده که تردید ندارم این روند در سال جدید و در مسابقات قهرمانی اسیا در اردن و بازیهای اسیایی جاکارتا، المپیک‌جوانان در بوینس ایرس و پیکارهای جهانی مادرید تداوم خواهد داشت.

رییس فدراسیون کاراته همچنین گفت: کارهای بسیار خوبی در زمینه فعالیت های آموزشی و اداری در سال ۹۶ انجام شد که این روند در سال جدید با جدیت بیشتری پی گیری و دنبال خواهد شد.‌

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 1 فروردين 1397 - 11:05

کد:46953-1398


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.