English    

کلام روز

امام موسي كاظم(ع):

هر که می خواهد که قویترین مردم باشد بر خدا توکل نماید.


با برگزاری رقابت انتخابی؛

نفرات راه یافته به اولین مرحله اردوی بزرگسالان و امید مشخص شدند

رقابتهای انتخابی تیم ملی امید و بزرگسالان امروز پنجشنبه 17 اسفند ماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، پس از برگزاری رقابت انتخابی چهره نفرات راه یافته به اولین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی امید و بزرگسالان اعزامی به رقابتهای قهرمانی آسیا به ترتیب ذیل مشخص شد:

رده بزرگسالان:

در وزن منهای ۵۵ کیلوگرم، رضا روشن از مرکزی با دو برد به اردوی آماده سازی تیم‌ ملی راه یافت.

در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم، محمد شایگان از قم با ۶ برد و ۲ باخت به اولین مرحله اردوی آماده سازی تیم‌ ملی راه یافت.

در وزن منهای ۶۷ کیلوگرم، امیررضا میرزایی با دو برد خود را به اردوی آسیایی تیم‌ ملی رساند. در این سعید احمدی بدلیل مصدومیت در بازی اول، قادر به ادامه مبارزات نشد.

در وزن منهای ۷۵ کیلوگرم، ابراهیم‌حسن بیگی با چهار برد جواز حضور در اولین مرحله اردوی آماده سازی تیم‌ ملی را بدست آورد.

در وزن منهای ۸۴ کیلوگرم، کیوان بابان از کردستان با دو برد به اولین مرحله اردوی آماده سازی تیم‌ ملی راه یافت. در این وزن علی فداکار، احسان حیدری و مهدی قراری زاده نیز حضور داشتند.

در وزن به اضافه ۸۴ کیلوگرم، سامان حیدری از کرمانشاه با دو برد حضورش را در اولین مرحله اردوی آماده سازی تیم‌ ملی قطعی کرد.

رده امید:

در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم، احمد نجفی از البرز با ۴ برد کاراته کای برتر شناخته شد. میثم ادهمی به عنوان نفر دوم از تهران هم به اردو راه یافت.


در وزن منهای ۶۷ کیلوگرم، عبداله ولدی از کرمانشاه با ۳ برد کاراته کای برتر شناخته شد. امیرحسین بابایی به عنوان نفر دوم این وزن به اردو راه یافت.

در وزن منهای ۷۵ کیلوگرم، میلاد بهمنی از تهران با ۲ برد کاراته کا برتر شناخته شد. علی اکبر دستجانی از تهران به عنوان نفر دوم به اردو راه یافت.

در وزن منهای ۸۴ کیلوگرم، حمیدرضا نجاتی از قم با ۲ برد کاراته کای برتر شناخته شد. سیدرضا خوشکلام از گیلان به عنوان نفر دوم به اردو راه یافت.

در وزم به اضافه ۸۴ کیلوگرم، سهراب یاراحمدی از لرستان با ۲ برد کاراته کای برتر شناخته شد. علیرضا حسنی به عنوان نفر دوم این وزن به اردو راه یافت.

تاريخ  ارسال:پنجشنبه 17 اسفند 1396 - 19:03

کد:46929-1397


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.