English    

کلام روز

امام موسي كاظم(ع):

هر که می خواهد که قویترین مردم باشد بر خدا توکل نماید.


در پایان مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته؛

کاراته کاهای جوان برتر شناخته شدند

مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته جوانان برای گزینش نفرات اعزامی به رقابتهای کسب سهمیه المپیک بوینس آیرس و رقابتهای آسیایی امروز در سنندج برگزار شد.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، رقابتهای جوانان در بخش کومیته انفرادی در سالن آزادی سنندج برگزار شد و نفرات برتر برای حضور در رقابتهای کسب سهمیه المپیک بوینوس آیرس و رقابتهای آسیایی در 2 رقابت جداگانه مشخص شدند.
نفرات برتر سهمیه المپیک ۲۰۱۸ بوینس آیرس:

در وزن ۵۵- کیلوگرم، مرتضی نعمتی از قم بر سکوی اول ایستاد. محمدمهدی خوشنواز از مرکزی در جای دوم قرار گرفت. علیرضا زند از مرکزی و حسن دولی خانی از قم سوم مشترک شدند.
برای این وزن ۴۹ نفر نام نویسی کردند.

در وزن ۶۱- کیلوگرم، مهرداد مستحسن از گیلان مقام نخست را کسب کرد. امیرحسین ضابطی از گیلان دوم شد. مهدی پاشاپور از قم و علیرضا فرجی از مازندران مشترکاً سوم شدند.
در این وزن ۴۵ کاراته کا شرکت داشتند.

در وزن ۶۸- کیلوگرم، مهرزاد امراه زاده از البرز اول شد. مهرشاد فاطمی زاده از ایلام در مکان دوم ایستاد. علیرضا رضایتی از فارس و سیدسجاد میرشریفی از اصفهان سوم مشترک شدند.
در این وزن ۳۶ کاراته کا حضور داشتند.

در وزن ۷۶- کیلوگرم، امیررضا خوشرفتار از مازندران اول شد. امیرحسین فرهادیان از تهران در مکان دوم قرار گرفت. ایمان برزعلی از گلستان و حسین مهدی پور از مازندران سوم شدند.
برای این وزن ۳۱ کاراته کا ثبت نام کردند.

در وزن ۷۶ + کیلوگرم، محمدسینا عبدالحسینی از قم اول شد. کمیل فیضی از مازندران در مکان دوم ایستاد. نیما مرادی از اصفهان و محمدرضا کاظمی پور از قزوین سوم شدند.
در این وزن ۲۱ کاراته کا حضور داشتند.

جدول رده بندی مدالی مسابقات گزینشی سهمیه المپیک ۲۰۱۸ بوینس آیرس:
۱- قم با ۲ طلا و ۲ برنز
۲- مازندران با ۱ طلا ۱ نقره و ۲ برنز
۳- گیلان با ۱ طلا و ۱ نقره
۴- البرز با ۱ طلا
۵- مرکزی با ۱ نقره و ۱ برنز
۶- تهران و ایلام هر کدام با ۱ نقره
۷- اصفهان با ۲ برنز
۸- فارس، قزوین و گلستان هر کدام با ۱ برنز
این مسابقات به مناسبت دهه مبارک فجر و یادواره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان در سالن آزادی سنندج در حال برگزاری است.

نتایج مسابقات گزینشی رقابتهای آسیایی ۲۰۱۸:
در وزن ۵۵- کیلوگرم، علیرضا حیدری از مرکزی مقام نخست را بدست آورد. امیرحسین حیدری از زنجان دوم شد. مهرتاش ظهرپور از البرز و حسین اصغری از مازندران مشترکاً در جای سوم ایستادند.
برای این وزن ۵۷ کاراته کا نام نویسی کردند.

در وزن ۶۱- کیلوگرم، امیرحسین خلیفه از البرز اول شد. مهدی کیانی از آذربایجان غربی در مکان دوم قرار گرفت. قاسم خوبرو از اصفهان و امیرمحمد بختیار از البرز سوم شدند.
برای این وزن ۴۳ کاراته کا نام نویسی کردند.

در وزن ۶۸- کیلوگرم، ابولفضل میرزایی از مازندران مقام اولی را کسب کرد. محمدرضا صابری از چهارمحال بختیاری دوم شد. سجاد محمدی از کرمانشاه و علیرضا رضایتی از فارس سوم مشترک شدند.
در این وزن ۵۳ کاراته کا حضور داشتند.

در وزن ۷۶- کیلوگرم، مهدی شهگل از همدان مقام نخست را بدست آورد. امیررضا خوشرفتار از مازندران در جای دوم ایستاد. محمدامین طباطبایی از قزوین و محمد فیاضی از اصفهان سوم مشترک شدند.
برای این وزن ۴۲ کاراته کا نام نویسی کردند.

در وزن 76+ کیلوگرم، محمد بهبود از مازندران اول شد. سجاد مهربان از خراسان رضوی در رده دوم قرار گرفت. علیرضا برخورداری از قم و محمدرصا کاظمی پور از قزوین مشترکاً سوم شدند.
برای این وزن ۳۷ کاراته کا نام نویسی کردند.

تاريخ  ارسال:پنجشنبه 19 بهمن 1396 - 22:03

کد:45856-1397


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.