English    

کلام روز


امام علي(ع):
خوشا به حال آن که همیشه خدا را در نظر داشته و از گناه خویش بیمناک باشد.


در مجمع انتخاباتی هیات کاراته خراسان رضوی؛

فرجی: هیئت کاراته باید از توجه و حمایت اداره کل ورزش استان استفاده کند

رئیس فدراسیون کاراته کشورمان گفت: اداره کل ورزش و جوانان توجه و حمایت خوبی از ورزش کاراته دارد و هیئت باید از این فرصت استفاده کند.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته و به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، محمد صادق فرجی ظهر امروز در مجمع انتخاباتی هیئت کاراته خراسان رضوی گفت: در یک سال اخیر سالی پر از موفقیت را در عرصه‌های مختلف پشت سر گذاشته ایم و امیدوارم در سال ۲۰۱۸ که سال پر ترافیکی را پیش رو داریم این موفقیت ها تداوم داشته و استان خراسان رضوی هم سهمی از این موفقیت ها داشته باشد.

وی تصریح کرد: از زحمات رزم‌آرا، رئیس پیشین هیات کاراته خراسان رضوی تشکر می‌کنم زیرا همواره تعامل خوبی با فدراسیون داشت. به حجتیان نیز تبریک می‌گویم و برای وی آرزوی موفقیت می‌کنم. یکی از مهمترین نکته‌ها برای موفقیت استفاده از تجربه گذشتگان است.

فرجی گفت: از هیات کاراته خراسان رضوی حمایت می‌کنیم، وظیفه ما این است که به آرای مجامع خود احترام بگذاریم. امیدوارم حجتیان بتواند از ظرفیت‌های موجود در استان استفاده کند.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 15 بهمن 1396 - 19:49

کد:44858-1397


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.