English    

کلام روز

امام موسي كاظم(ع):

هر که می خواهد که قویترین مردم باشد بر خدا توکل نماید.


فرجي:کرمانشاه از استان های موفق کاراته است

رئیس فدراسیون کاراته در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: کرمانشاه از استان های موفق و پیشرو در کاراته کشور است.

به گزارش سايت فدراسيون كاراته و به نقل از اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه، محمدصادق فرجی در این دیدار ضمن تمجید از نقش ارزشمند جامعه ورزش کشور در کمک رسانی به زلزله زدگان اخیر استان کرمانشاه، گفت:این حادثه غم انگیز موجب شد یکپارچگی و حس هم نوع دوستی ملت عزیز ایران و جامعه ورزش یک بار دیگر در شرایط سخت بروز کند.
وی از توجه مدیرکل ورزش وجوانان استان کرمانشاه به ورزش کاراته و همچنین تقدیر از قهرمانان این استان تقدیر کرد و گفت:صدای این تجلیل ها و حضور در منزل قهرمانان به فدراسیون کاراته نیز رسیده است و از این بابت از مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه تشکر می کنم.
فرجی همچنین اختصاص خانه تخصصی کاراته در استان را نشان دهنده بالندگی و توسعه این رشته ورزشی در این استان ذکر کرد و گفت: امیدواریم با وجود این مکان تخصصی کاراته کرمانشاه روند موفقیت خود را استمرار بخشد و قهرمانان بیشتری در کاراته این استان به کشور معرفی شوند.
وي با اشاره به اينكه كرمانشاه ظرفيت هاي زيادي در بخش قهرمان پروري و پرورش مربيان و ... دارد و چه بسا افتخارات زيادي هم در ميادين ملي و بين المللي براي كشورمان كسب كرده است، افزود: فدراسيون كاراته نيزآمادگي دارد تا در تمامي زمينه ها همكاري هاي لازم را با هيات كاراته اين استان انجام دهد.

در اين ديدار ارسلان حسینی مدير كل ورزش و جوانان استان كرمانشاه گفت: محمدصادق فرجي از مديران موفق و پرتلاشي بوده است كه در مدت حضور وي در راس فدراسيون كاراته شاهد موفقيت هاي خوبي در عرصه هاي بين المللي بوده ايم.
وي ادامه داد: كاراته از رشته های پر مخاطب و محبوب است واين استان بايد برای قهرمان پروری و توسعه ورزش استفاده کند و قطعا با همدلي و انسجام آینده بهتری را می توان برای این رشته ورزشی در آینده متصور بود.

تاريخ  ارسال:سه شنبه 5 دي 1396 - 10:13

کد:43795-1397


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.