English    

کلام روز

امام رضا(ع):
دوست هر كس عقل او، و دشمنش جهل اوست.


با‌حضور محمدصادق فرجی در مجمع انتخاباتی؛

زیدی در سمت هیئت کاراته استان بوشهر ابقاء شد

در مجمع انتخابات هئیت کاراته استان بوشهر که پیش از ظهر امروز(دوشنبه) با حضور رئیس فدراسیون کاراته، مدیر کل ورزش و جوانان استان و اعضای مجمع برگزارشد هادی زیدی با 15 رای اعضای مجمع برای مدت 4 ساله ریاست هیئت کاراته استان را بر عهده گرفت.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، فرجی در سخنان خود با اشاره به موقعیت اجتماعی و اقتصادی این استان گفت: می توان از ظرفیتهای استان برای رشد و بالندگی ورزش بخصوص رشته کاراته بهره برد و سطح كاراته اين استان را به جايگاه بهتري ارتقا داد.
وي با اشاره به اينكه هادي زيدي در دوره گذشته رياست در اين هيات، عملكرد موفقي داشته است، افزود: رئيس هيات كاراته با توجه ويژه به سبكها و استفاده از تمام ظرفيت ها مي تواند هيات كاراته اين استان را به موفقيت هاي بالاتري برساند. وی افزود: از رییس هیئت می خواهم همچون گذشته شرایط و فضای یکسانی را برای فعالیت همه سبکها فراهم اورد تا با استفاده از همه ظرفیتها و حمایت های مالی استان، هیئت کاراته بوشهر بتواند جزو هیئت های فعال و برتر کشور قرار بگیرد.

محمد صادق فرجی در ادمه افزود:فدراسیون نیز این آمادگی را دارد که تیمی از منتخب استان بوشهر در اردو های تیم ملی کنار مربیان این تیم جهت ارتقا ورزشکاران استان بوشهر آموزش ببینند.

وی به موفقیت های فدراسیون کاراته اشاره کرد و افزود: برای اولین بار در طول تاریخ فدراسیون کاراته در 4 رده سنی تیم های ملی نوجوانان، جوانان ، امید و بزرگسالان در مسابقات آسیایی قزاقستان به مقام قهرمانی رسید.
رئیس فدراسیون کاراته چشم انداز فدراسیون کاراته را کسب 8 سهمیه المپیک 20 20 توکیو ژاپن عنوان کرد و افزود: در ادامه موفقیت امیز کاراته در رقابتهای قاره ای و جهانی، ماه گذشته بعد از 36 سال در بازیهای جهانی در لهستان کاراته کاهای کشورمان به مدالهای ارزشمندی رسیدند تا بار دیگر ثابت شود کاراته ایران یکی از قدرتهای برتر جهان است.

رییس فدراسیون کاراته در پایان از راه اندازی سامانه جامع اطلاعات فردی، آموزشی وساماندهی سبک های فدراسیون اشاره کرد و افزود: تمام اطلاعات هیئت های کاراته استان کشور در این سامانه به ثبت رسیده است‌.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 20 شهريور 1396 - 12:53

کد:34515-1397


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.