English    

کلام روز

حضرت محمد(ص):
هنگام بر خورد و ملاقات با یكدیگر سلام و مصافحه نمائید و موقع جدا شدن براى همدیگر طلب آمرزش كنید.






معرفی صدرنشینان هفته دوم لیگ کومیته جوانه و آینده سازان دختران

هفته دوم لیگ های کومیته جوانه و آینده سازان برگزار شد و صدرنشینان گروه های مختلف معرفی شدند.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، هفته دوم لیگ کومیته جوانه و آینده سازان جمعه 17 شهریور ماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد که در لیگ آینده سازان، تیم های باشگاه صمدی، باشگاه چالاکی، هيات كاراته گيلان و صبا شیراز در گروههای اول تا چهارم در صدر قرار گرفتند.

در لیگ جوانه ها، تیم های باشگاه چالاکی،مقاومت زنجان، شیتوریو اینویی ها، ستارگان پایتخت ب، رزم آوران ساری، نیک نژاد، الو پرده و سلولزی فارس رعنا به ترتیب در گرو های اول تا هشتم صدرنشین شدند.

نتایج بدست آمده در هفته دوم بدین شرح است:
لیگ آینده سازان/
گروه یک:
مرحله اول: شيتوريو اينويي ها 4- باشگاه صمدي 10
ام وي ام ابوذر حياتي 8- هيات كاراته اصفهان 5
مرحله دوم: هيات كاراته اصفهان 4- باشگاه صمدي 10
ام وي ام ابوذر حياتي 0- شيتوريو اينويي ها 15

گروه 2:
مرحله اول: کارگری درنای فارس 1- باشگاه چالاکی 13
ستارگان پایتخت 9- هیات کاراته خوزستان 6
مرحله دوم: ستارگان پایتخت 1- باشگاه چالاکی 13
هیات کاراته خوزستان 8- کارگری درنای فارس 5
گروه 3:
مرحله اول: عقاب مقاومت 5- باشگاه سکوتی 8
شهرداری سمنان 4- كلوچه نادري لاهيجان 10
مرحله دوم: شهرداري سمنان 13- رزم آوران ساري 1
كلوچه نادري لاهيجان 10- باشگاه سكوتي 4
مرحله سوم: كلوچه نادري لاهيجان 13- عقاب مقاومت 1
باشگاه سكوتي 8- رزم آوران ساري 5
گروه 4:
مرحله اول: صباشیراز 15- شهدای شمیرانات 0
باشگاه نیک نژاد 10- هیات کاراته سمنان 4
مرحله دوم: باشگاه نیک نژاد 10- نارین صنعت آریا 4
هیات کاراته سمنان 15- شهدای شمیرانات 0
مرحله سوم: هیات کاراته سمنان 0- صبا شیراز 15
شهدای شمیرانات 0- نارین صعنت آریا 15

لیگ جوانه ها/
گروه یک:
مرحله اول: باشگاه چالاکی 10- ام وی ام ابوذر حیاتی 4
تبلیغات دیتا 10- شهدای شمیرانات 4
مرحله دوم: باشگاه چالاکی 15- تبلیغات دیتا 0
ام وی ام ابوذر حیاتی 9- شهدای شمیرانات 6
گروه 2:
مرحله اول: مقاومت زنجان 10- باران مهر 4
ایشین ریو 8- کارگری درنای فارس 5
مرحله دوم: کارگری درنای فارس 9- باران مهر 6
مقاومت زنجان 5- ایشین ریو 5 در این دیدار مقاومت زنجان در امتیاز شماری برنده شد.
گروه 3:
مرحله اول: شیتوریو اینویی ها 10- کارون شهرمیرزاد 4
هیات کاراته اصفهان 9- باشگاه جوان 6
مرحله دوم: شیتوریو اینویی ها 7- باشگاه جوان 7 در این دیدار شیتوریو اینویی ها در امتیاز شماری برنده شد.
کارون شهرمیرزاد 10- هیات کاراته اصفهان 4
گروه 4:
مرحله اول: ستارگان پایتخت ب 7- باشگاه پایتخت 7 در این دیدار ستارگان پایتخت ب در امتیاز شماری برنده شد.
هیات کاراته رفسنجان 7- ایثار قم 7 در این دیدار هیات کاراته رفسنجان در امتیاز شماری برنده شد.
مرحله دوم: باشگاه پایتخت 8- هیات کاراته رفسنجان 5
ستارگان پایتخت ب 12- ایثار قم 3
گروه 5:
مرحله اول: امیر سامان سنگسر 7- باشگاه صمدی 7 در این دیدار امیر سامان سنگسر در امتیاز شماری برنده شد.
رزم آوران ساری 7- نارین صنعت آریا 7 در این دیدار رزم آوران ساري در امتیاز شماری برنده شد.
مرحله دوم: باشگاه صمدی 12- نارین صنعت آریا 3
رزم آوران ساری 7- امیر سامان سنگسر 4

گروه 6:
مرحله اول: باشگاه نیک نژاد 8- باشگاه نشاط 5
باشگاه نیک نژاد 7- پارس اندیش 7 در این دیدار باشگاه نیک نژاد در امتیاز شماری برنده شد.



گروه 7:
مرحله اول: الو پرده 8- آوای اوج 5
آکادمی نریمان 9- باشگاه سکوتی 6
مرحله دوم: الو پرده 9- باشگاه سکوتی 6
آوای اوج 9- آکادمی نریمان 6
گروه 8:
مرحله اول: اداره ورزش سوادکوه 12- ستارگان پایتخت الف 3
مرحله دوم: سلولزی فارس رعنا 15- ستارگان پایتخت الف 0

تاريخ  ارسال:يكشنبه 19 شهريور 1396 - 09:58

کد:33513-1396






آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.