English    

کلام روز

امام رضا(ع):
دوست هر كس عقل او، و دشمنش جهل اوست.


لیگ جهانی کاراته وان آلمان؛

مبارزه امیر مهدی زاده برای مدال برنز

کاراته کا وزن منهای 60 کیلوگرم کشورمان پس از کسب 4 برد و یک باخت، برای کسب مدال برنز لیگ جهانی کاراته وان آلمان خواهد جنگید.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، لیگ جهانی کاراته وان آلمان از امروز با حضور 1384 کاراته کا از 87 کشور در شهر لایپزیک آغاز شد که امیر مهدی زاده نماینده وزن منهای 60 کیلوگرم 4 برد بدست آورد و به نیمه نهایی راه یافت اما در این مرحله مقابل بروس داگلاس نتیجه را واگذار کرد تا روز یکشنبه و در جدول بازنده ها برای کسب مدال برنز به روی تاتامی برود.

او نخستین گام به مصاف متیو پامپالونی از ایتالیا رفت و با نتیجه 3 بر صفر به برتری رسید. پامپالونی مدال برنز امیدهای اروپا در سال 2015 را در پرونده اش دارد.

مهدی زاده در دومین دیدار 2 بر یک ملک سلاما از مصر دارنده طلا جوانان جهان در سال 2013 و 1 طلا، 1 نقره و 1 برنز رقابت های لیگ جهانی کاراته وان را از پیش رو برداشت.

صدرالدین سایماتوف سومین حریفی بود که مهدی زاده موفق شد 3 بر یک او را شکست دهد. سایماتوف با سه طلا کاراته وان پاریس، روتردام و دبی از سوی سایت فدراسیون جهانی به عنوان موفق ترین کاراته کای جهان در سال ۲۰۱۷ معرفی شده بود.
نماینده وزن منهای 60 کیلوگرم در مرحله چهارم به مصاف آنجلو کرکنزو از ایتالیا دارنده برنز قهرمانی اروپا در سال 2017 و 2 طلا، 4 نقره و 4 برنز رقابت های لیگ جهانی کاراته وان رفت و پس از تساوی 2 بر 2 در قانون سنشو(کسب اولین امتیاز) مهدی زاده برنده میدان شد.

مهدی زاده برای راهیابی به فینال برابر بروس داگلاس از برزیل دارنده 2 طلا، 1 نقره و 1 برنز جهان قرار گرفت و 4 بر صفر شکست خورد تا در جدول بازنده ها مبارزه کند.

کاراته وان لایپزیک دومین حضور امیر مهدی زاده در لیگ جهانی ۲۰۱۷ محسوب می شود. او فروردین ماه در دبی امارات به‌میدان رفت که پرونده اش با نشان برنز بسته شد.
طبق برنامه اعلام شده از سوی ستاد برگزاری بازیها پیکارهای رده بندی برای کسب مدال برنز و فینال روز یکشنبه برگزار می شود.

تاريخ  ارسال:جمعه 17 شهريور 1396 - 21:02

کد:32515-1397


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.