English    

کلام روز

حضرت محمد(ص):
هنگام بر خورد و ملاقات با یكدیگر سلام و مصافحه نمائید و موقع جدا شدن براى همدیگر طلب آمرزش كنید.






لیگ کاتای پایه دختران برگزار شد

هفته دوم لیگ کاتا پایه دختران پنجشنبه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد و تیم های برتر مشخص شدند.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، هفته دوم لیگ های کاتا نونهالان، خردسالان، جوانه و آینده سازان پنجشنبه 16 شهریور ماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد و نتایج ذیل رقم خورد:
کاتای نونهالان/
گروه یک
مرحله اول:مهر ایران 0- صبای شیراز 11
آکادمی نریمان الف 5- ستاره جنوب 6
رزم آوران ساری 0- آوای اوج 11
مرحله دوم: آکادمی نریمان الف 1- صبای شیراز 11
رزم آوران ساری 5- مهر ایران 6
آوای اوج 8- ستاره جنوب 3
مرحله سوم: رزم آوران ساری 0- صبای شیراز 11
آوای اوج 3- آکادمی نریمان الف 8
ستاره جنوب 10- مهر ایران 1
گروه 2:
مرحله اول: باران مهر 0- هیات کاراته خراسان رضوی الف 11
هیات کاراته اصفهان 11- امیر سامان سنگسری 0
ستارگان پایتخت0- کلانتر زاده الف 11
مرحله دوم: هیات کاراته اصفهان 0- هیات کاراته خراسان رضوی الف 11
ستارگان پایتخت 7- باران مهر 4
کلانتر زاده الف 11- امیر سامان سنگسری 0
مرحله سوم: ستارگان پایتخت 0- هیات کاراته خراسان رضوی الف 11
کلانتر زاده الف 3- هیات کاراته اصفهان8
امیر سامان سنگسری 6- باران مهر 5
گروه 3:
مرحله اول:آکادمی نریمان ب 1- سلولزی فارس رعنا 10
شهید کبگانیان 4- فرمانداری قروه ب 7
هیات کاراته خراسان رضوی ب7- شهر قدس 4
مرحله دوم:شهید کبگانیان1- سلولزی فارس رعنا 10
هیات کاراته خراسان رضوی ب 5- آکادمی نریمان ب 6
شهر قدس 4- فرمانداری قروه ب 7
مرحله سوم:هیات کاراته خراسان رضوی ب 3 - سلولزی فارس رعنا 8
شهر قدس 4- شهید کبگانیان 7
فرمانداری قروه ب 1- آکادمی نریمان ب 10
گروه 4:
مرحله اول: فرمانداری قروه الف 11- کلانترزاده ب0
ایثار قم 5- آهو 6
باشگاه صمدی 11- هیات کاراته سمنان 0
مرحله دوم: ایثار قم 0- اسدی فر 11
باشگاه صمدی 8- کلانتر زاده ب 3
هیات کاراته سمنان 0- آهو 11
مرحله سوم: باشگاه صمدی 11- فرمانداری قروه الف 0
هیات کاراته سمنان 0-اسدی فر 11
آهو 11- کلانترزاده ب 0
مرحله چهارم: هیات کاراته سمنان 0- ایثار قم 11
آهو 10- فرمانداری قروه الف 1
کلانترزاده ب 0-اسدی فر 11

کاتای خردسالان/
مرحله اول: فرمانداری قروه ب 0- سلولزی فارس رعنا 11
کلانترزاده 11- ستارگان پایتخت 0
مرحله دوم: ستارگان پایتخت 0-سلولزی فارس رعنا 11
فرمانداری قروه ب 8- کلانترزاده 3
مرحله سوم: کلانترزاده 0- سلولزی فارس رعنا 11
ستارگان پایتخت 0-فرمانداری قروه ب 11
مرحله چهارم: فرمانداری قروه ب 10- سلولزی فارس رعنا 1
کلانترزاده 11- ستارگان پایتخت 0
گروه 2:
مرحله اول: هیات کاراته خراسان رضوی 8- رزم آوران ساری 3
صبا شیراز 10- آوای اوج 1
مرحله دوم: هیات کاراته اصفهان 9- آوای اوج 2
هیات کاراته خراسان رضوی 1- صبا شیراز 10
مرحله سوم: رزم آوران ساري 0- صبا شيراز 11
هیات کاراته اصفهان 1- هیات کاراته خراسان رضوی 10
گروه 3:
مرحله اول: شهر قدس 9- مهر ایران 2
ایثار قم 10- ارغوان 3
مرحله دوم: شهید کبگانیان 1- ارغوان 10
شهر قدس 10-ایثار قم 1
مرحله سوم: مهر ایران 6- ایثار قم 5
شهید کبگانیان 0- شهر قدس 11
گروه 4:
مرحله اول: آکادمی نریمان 1- فرمانداری قروه الف 10
هیات کاراته سمنان 0- باشگاه پایتخت 11
مرحله دوم: باشگاه پایتخت 11- فرمانداری قروه الف 0
آکادمی نریمان 5- هیات کاراته سمنان 6
مرحله سوم: هیات کاراته سمنان 8- فرمانداری قروه الف 3
باشگاه پایتخت 11- آکادمی نریمان 0
مرحله چهارم: آکادمی نریمان 3- فرمانداری قروه الف 8
هیات کاراته سمنان 5- باشگاه پایتخت 6

کاتای جوانه و آینده سازان/
گروه یک:
مرحله اول: هیات کاراته خوزستان 0-اسدی فر 14
سعیدی 0- شهدای شمیرانات 14
آوای اوج 2- امید اندیشه 12
مرحله دوم: سعیدی 0-اسدی فر 14
آوای اوج 10- هیات کاراته خوزستان 4
امید اندیشه 5- شهدای شمیرانات 9
مرحله سوم: آوای اوج ۰- اسدی فر ۱۴
امید اندیشه 14- سعیدی 0
شهدای شمیرانات 9- هیات کاراته خوزستان 5

گروه 2:
مرحله اول: آهو 0- سلولزی فارس رعنا 14
هیات کاراته مرکزی 13- شهر قدس 1
ایثار قم 3- شوتوکان jka مازندران 11
مرحله دوم: هیات کاراته مرکزی 7- سلولزی فارس رعنا 7
ایثار قم 5- آهو 9
شوتوکان jka مازندران 7- شهر قدس 7
شوتوکان jka مازندران و شهر قدس به دلیل برد کاتای تیمی برنده مبارزه شدند.
مرحله سوم:ایثار قم 2- سلولزی فارس رعنا 12
شوتوکان jka مازندران 4- هیات کاراته مرکزی 10
شهر قدس 3- آهو 11
گروه 3:
مرحله اول:شهید کبگانیان 0 – کلانترزاده 14
هیات کاراته اصفهان 9- كلوچه نادري لاهيجان 5
هیات کاراته خراسان رضوی 14- ستارگان پایتخت 0
مرحله دوم: هیات کاراته اصفهان 13- کلانترزاده 1
هیات کاراته خراسان رضوی 14- شهید کبگانیان 0
ستارگان پایتخت 0- كلوچه نادري لاهيجان 14
مرحله سوم: هیات کاراته خراسان رضوی 5- کلانترزاده 9
ستارگان پایتخت 0- هیات کاراته اصفهان 14
كلوچه نادري لاهيجان 14- شهید کبگانیان 0
گروه 4:
مرحله اول: باشگاه پایتخت 11- باران مهر 0
جوانه صفادشت 14- آکادمی نریمان 0
مرحله دوم: جوانه صفادشت 14- ایشین ریو 0
آکادمی نریمان 11- باران مهر 0
مرحله سوم: آکادمی نریمان 0- باشگاه پایتخت 11
باران مهر 3- ایشین ریو 11

تاريخ  ارسال:جمعه 17 شهريور 1396 - 00:16

کد:32512-1396






آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.