English    

کلام روز

امام رضا(ع):
دوست هر كس عقل او، و دشمنش جهل اوست.


رییس فدراسیون کاراته در مراسم افتتاحیه مسابقات وحدت و دوستی در ارومیه؛

فرجی: خوشحالیم که تلاش 47 ساله کاراته جهان به بار نشست

محمد صادق فرجی رئیس فدراسیون کاراته در مراسم افتتاحیه مسابقات وحدت و دوستی در ارومیه گفت: بی تردید در این دوره از مسابقات همچون ادوار گذشته شاهد رقابتی سرشار از رفاقت، مودت و محبت خواهیم بود.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، فرجی در پیام خود گفت:
امروز سیزدهمین دوره مسابقات جام وحدت و دوستی در ارومیه آغاز شد، رقابتهایی که ورای لباسِ رقابت، پیروزی و شکست و اشک و لبخندی که بر تن دارد، از کالبد و قامتی ستودنی و آرامش بخش و مزین به واژگانِی چون "وحدت" و " دوستی" برخوردار است. در تمامی 12 دوره پیشینِ این رویداد، بزعم شرکت کنندگان و میهمانان، روح مودت و دوستی هم در میدان و هم بیرون از میدانِ مسابقه جاری و ساری و این خود، مهمترین عامل برای ادامه هر ساله این جام بوده است. امیدوارم امسال نیز، همچون ادوار گذشته، شاهد رقابتی سرشار از رفاقت، محبت و مودت باشیم.

از اینکه امروز میزبان مقامات ارشد فدراسیون جهانی کاراته، تیمها و قهرمانان بزرگی از اقصی نقاط جهان هستیم به خود می بالیم و آن را فرصتی مغتنم بر می شماریم تا این جمع، بعنوان بخشی از کاراته جهان، بعنوان بخشی از یک خانواده بزرگ، به عنوان بخشی از 180 کشور عضو فدراسیون جهانی و میلیونها ورزشکار فعال در کاراته، همگی قدردان هم باشیم برای تلاشی که طی 47 سال حیات فدراسیون جهانی کاراته صورت گرفت و سرانجام به حضور این ورزش زیبا و پرمخاطب در بازیهای المپیک منجر شد؛ ثبات قدم، تلاش و نهایتاً موفقیتی که بی تردید، تک تک حاضران در این جمع در آن سهیم هستند.

رقابتهای وحدت و دوستی در ارومیه اما طی بیش از یک دهه برگزاری اینک به چنان بلوغ و پختگی دست یافته که ورزشکاران و تیمهای بزرگ و قدرتمند جهان را علاقمند به حضور در آن کرده، تلاش مسئولین این رقابتها در این سالیان همواره در راستای برگزاری بهتر و بهتر، هم از لحاظ کیفی و هم از لحاظ کمی بوده؛ تلاشی که بی دریغ و بی منت، فقط و فقط بهره مندی از ظرفیت های موجود در این شهر زیبا و حمایت همه جانبه مقامات مسئول این استان بویژه استاندار محترم دکتر سعادت، دکتر چمن گلی، مدیر کل ورزش و جوانان، نمایندگان محترم استان آدربایجان غربی در مجلس شورای اسلامی، اعضای محترم شورای اسلامی شهر، شهردار محترم ارومیه, جواد سلیمی رئیس هیات کاراته و سایر مسئولین شهری و استانی، مردم خونگرم و میهمان نوازِ آن برای گسترش و اعتلای کاراته بوده است. بر پایه این تلاش، مسابقات وحدت و دوستی و ساز و کار برگزاری آن به چنان جایگاهی دست یافته است که می توان انتظار رقابتهایی از درجه فنی به مراتب بالاتری را از آن داشت.

تشکر ویژه ای هم دارم از جناب دکتر سلطانی فر، وزیر محترم و فرهیخته ورزش و جوانان که از زمان حضورشان در وزارت با نگاهی ویژه، کاراته این ورزش المپیکی را مورد عنایت و حمایت شان قرار داده اند تا بتوانیم راحت تر راه موفقیت را طی کنیم.


امیدوارم یکایک شما میهمانان در طول مدت اقامت در این شهر و حضور در مسابقات، هم از رقابت تان با یکدیگر، هم از رفاقت تان با هم و که از هم نشینی با مردم خونگرمِ ارومیه، کمال لذت و رضایت خاطر را با خود به یادگار ببرید.تاريخ  ارسال:جمعه 20 مرداد 1396 - 19:23

کد:31396-1397


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.