English    

کلام روز

پيامبر گرامي اسلام:
ماه رمضان، ماه خداست و آن ماهى است كه خداوند در آن حسنات را مي‏افزاید و گناهان را پاك مي‏كند و آن ماه بركت است.


امروز و با حضور امیر مهدی زاده و ستارگان مطرح جهان

همایش بزرگ وحدت و يكپارچگي کاراته در مونیخ آلمان برگزار می شود

همایش بزرگ وحدت و يكپارچگي کاراته با حضور مسئولین جهانی کاراته، نمایندگان کمیته بین المللی المپیک و چندتن از قهرمانان مطرح کاراته جهان بعد ازظهر امروز شنبه 27 خرداد در مونیخ برگزار می شود.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، در این مراسم که بیش از هزار کاراته کا حضور دارند، امیر مهدی زاده، قهرمان جهان در سالهای 2012 و 2016 از سوی فدراسیون جهانی به عنوان میهمان ویژه دعوت شده است.

مهدی زاده، همراه با بنیتلو قهرمان شهیر سالهای نه چندان دور تیم ملی ایتالیا و لوکا والده سی، پرافتخارترین کاتاروی جهان در سمینار فنی که برگزار خواهد شد به تدریس تکنیک و تاکتیک در کاراته خواهد پرداخت.

در حاشیه این همایش، همچنین قرار است دیداری دوستانه بین تیم منتخب کاراته جهان و تیم ملی آلمان برگزار شود. در ترکیب تیم منتخب جهان، علاوه بر امیر مهدی زاده، ریتارو آراگا ژاپنی و عمر عبدالرحمان مصری نیز حضور دارند.

مهدی زاده دوشنبه 29 خرداد ماه به تهران بازمی گردد تا تمرینات آماده سازی خود برای حضور در پیکارهای قهرمانی آسیا در قزاقستان را در کنار سایر ملی پوشان از سر بگیرد.

تاريخ  ارسال:شنبه 27 خرداد 1396 - 09:11

کد:24220-1397


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.