English    

کلام روز

امام علی علیه السلام :

گنجهاى پر سود در خلوتِ عبادت خداست.فرید خمامی: طراحی دوره های یکسان سازی بر اساس نیاز تیم ملی بوده است

رئیس کمیته آموزش فدراسیون کاراته گفت: بر اساس نیاز تیم های ملی در مقطع نوجوانان و جوانان و نیز نظرسنجی های انجام شده برگزاری دوره های یکسان سازی مربیان طراحی شده است.

مازیار فرید خمامی ضمن بیان مطلب فوق به سایت فدراسیون کاراته افزود: دوره های یکسان سازی مربیان سراسر کشور طی 2 سال برگزار شده که مربیان مختلفی در این دوره ها شرکت کرده اند و اگر استانی متقاضی برگزاری چنین کلاسی باشد باید درخواست خود را به فدراسیون اعلام کند.

وی ادامه داد: چنانچه دوره یکسان سازی در استان میزبان برگزار شود از مدرسین خود استان و نیز مدرسین فدراسیون در آن دوره استفاده خواهیم کرد.

رئیس کمیته آموزش فدراسیون در خصوص چهارمین دوره کلاس یکسان سازی که پنجشنبه و جمعه 30 و 31 مرداد ماه در تهران برگزار شد، گفت: در این دوره 75 مربی از 20 استان کشور حضور داشتند که دکتر مرجانی، مهدی جعفری، حسین روحانی، یوسف گرشاسبی، حسن روحانی و سید محمد حسینی مدرسی این دوره را بر عهده داشتند.

وی افزود: در این دوره همانند دوره های گذشته مربیان شرکت کردند اما عمده ترین مشکل، عدم اطلاع رسانی برخی هیات های استانی و نیز حمایت نکردن از مربیان شان بود.

فرید خمامی با اشاره به اینکه برخی استانها کم کاری می کنند،گفت: آمار استانهایی که در این دوره غایب بودند به فدراسیون اعلام و درخواست کرده ایم تا با آنها برخورد کنند. چرا که این استانها نه قهرمان ملی ندارند، نه در قهرمانی کشور مدالی کسب می کنند و نه در دوره های آموزشی حضوری فعال دارند و فقط آمار دروغین به فدراسیون می دهند.

وی با تاکید بر حضور تمامی مربیان در دوره های برگزاری کلاس یکسان سازی، گفت: برای به روز شدن و آموزش باید تمام مربیان جدید و قدیم در این دوره ها شرکت کنند.

استان تهران با 32 نفر ، استانهای زنجان و فارس با 6 نفر، هرمزگان 4نفر، سمنان 3 نفر، البرز، آذربایجان شرقی، خراسان شمالی، مازندران، ایلام، گلستان، کهگیلویه و بویراحمد، قزوین و گیلان با 2 نفر و استانهای اصفهان، قم، خراسن رضوی خوزستان، همدان و کرمان هر کدام با یک مربی در این دوره شرکت داشتند.

**ضمن اینکه استانهای سیستان و بلوچستان، کرمانشاه، کردستان، بوشهر، یزد، اردبیل، چهارمحال و بختیاری، آذربایجان غربی، مرکزی، خراسان جنوبی ولرستان استانهای غایب این دوره یکسان سازی بودند.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 2 شهريور 1393 - 13:31

کد:14288-1399


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.