English    

کلام روز


امام علي(ع):
خشم و غضب صاحبش را هلاک می کند و زشتی های او را آشکار می سازد.


خوشقدم: حضور در پیکارهای دانشجویان جهان از اولویتهای کاراته بانوان است

سمانه خوشقدم مربی تیم کاراته دانشجویان گفت: حضور تیم بانوان دانشجو در رقابتهای قهرمانی دانشجویان جهان برای ما از اهمیت زیادی برخوردار است.

وی در گفت و گو با سایت فدراسیون کاراته افزود: از آنجا که حضور در رقابتهای قهرمانی جهان 2014 آلمان، نخستین تجربه جهانی بانوان کاراته کا ایران به شمار می رود، امیدوارم با فراهم شدن مقدمات سفر به مونته نگرو، بتوانیم از رقابتهای جهانی دانشجویان به عنوان میدانی جهت کسب آمادگی هر چه بیشتر برای حضور در پیکارهای جهانی برمن آلمان بهره لازم را ببریم.

خوشقدم گفت: از آنجا که مونته نگرو در کشورمان سفارتخانه یا کنسولگری ندارد امروز ( یکشنبه ) با حضور در سفارت یک کشور ثالث ( صربستان ) اقدامات نهایی برای اخذ روادید سفر به مونته نگرو ( محل برگزاری رقابتهای کاراته قهرمانی دانشجویان جهان ) انجام خواهیم داد.

عضو کادر فنی تیم ملی کاراته بانوان ادامه داد: تمهیدات لازم را برای تدارک هرچه بهتر ملی پوشان به منظور شرکت در رقابتهای جهانی آلمان اندیشیده ایم و با هماهنگی های صورت گرفته با مسئولین فدراسیون، در صورت فراهم نشدن امکان حضور بانوان در رقابتهای جهانی دانشجویان، تیم بانوان به رقابتهای لیگ کاراته وان اندونزی اعزام خواهند شد.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 18 خرداد 1393 - 07:53

کد:13916-1398


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.