English    

کلام روز

در میان نیکی‏‌ها هیچ کار نیکی نزد خدا دوست‏‌ داشتنی‌‏تر از آن نیست که در شب یا روز جمعه انجام شود، و در میان گناهان نیز گناهی منفورتر از آن نیست که در شب یا روز جمعه صورت بگیرد.حضور پررنگ اعضای خانواده کاراته در مراسم سالگرد افتتاح موزه ورزش

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، مراسم سالگرد افتتاح موزه ورزش امروز با حضور اعضای خانواده کاراته در کمیته ملی المپیک برگزار شد

مراسم سالگرد افتتاح موزه ورزش در کمیته ملی المپیک امروز برگزار شد. در این مراسم مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک ،‌ روسای فدراسیون ها، پیشکسوتان،‌مربیان و قهرمانان ورزشی حضور داشتند.

اعضای خانواده کاراته کشورمان از جمله رئیس فدراسیون،‌پیشکسوتان،‌مربیان و قهرمانان هم در مراسم امروز حضور پررنگی داشتند تا جایی که کاراته در مراسم افتتاح موزه بیشترین مهمان را داشت.

در این مراسم دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: جلسات متعددی در ستاد عالی داشتیم که فدراسیون های مختلف گزارش دادند. برنامه های آنها مرور شد و تلاش کردیم تا جایی که امکان دارد مشکلات را حل کنیم امیدوارم با مدال آوری کاراته و شمشیربازی داستان مدال آوری را که محدود به ۴ رشته بود، افزایش دهیم.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 29 ارديبهشت 1399 - 13:59

کد:103665-1399


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.