English    

کلام روز

در میان نیکی‏‌ها هیچ کار نیکی نزد خدا دوست‏‌ داشتنی‌‏تر از آن نیست که در شب یا روز جمعه انجام شود، و در میان گناهان نیز گناهی منفورتر از آن نیست که در شب یا روز جمعه صورت بگیرد.رئیس کمیته مربیان اعلام کرد:

بهرامی: بیش از 7 هزار مربی کاراته در ایران داریم/ 60 درصد این مربیان فعال هستند

رئیس کمیته مربیان فدراسیون کاراته گفت : در دی ماه سال گذشته هر هفته حدود سه دوره مربیگری در کشور برگزار گردید که در این کلاس ها حداقل یک مدرس کشوری حضور داشت.

محمد بهرامی در گفت وگو با روابط عمومی فدراسیون کاراته اظهار داشت :در کمیته مربیان ما بر اساس تقسیم بندی جغرافیایی، کشور را به 8 منطقه تقسیم کردیم. این تقسیم بندی از آن جهت صورت گرفت که در کلاس های تئوری و عملی از مدرسین و قهرمانان همان مناطق استفاده کنیم.

وی افزود: با توجه به شرایط حاکم بر جامعه پس از شیوع ویروس کرونا، مقرر گردید پس از ماه مبارک رمضان با رعایت پروتکل بهداشتی و با هماهنگی هیات ها و اداران کل استان های مربوطه کلاس های مربیگری از سر گرفته شود.

رئیس کمیته مربیان فدراسیون کاراته ادامه داد: تلاش کرده ایم که در این کمیته تعامل خوبی با سبک های و هیات های استانی داشته باشیم. همین تعامل موجب گردیده که سطح رضایت مندی شرکت کنندگان در کلاس های مربیگری افزایش یابد. کمیته مربیان در سراسر کشور 100 مدرس کشوری که همه آنها به تایید فدراسیون رسیده اند و دارای مدرک مربیگری ممتاز نیز هستند.

بهرامی در پایان خاطرنشان کرد: بر اساس آمار موجود تعداد مربیان کل کشور بیش از 7 هزار نفر است که از این تعداد بیش از 60 درصد آنها جزو مربیان فعال به حساب می آیند که در زمینه آموزش کاراته کاها فعالیت می کنند.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 29 ارديبهشت 1399 - 09:05

کد:103663-1399


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.