English    

کلام روز

در میان نیکی‏‌ها هیچ کار نیکی نزد خدا دوست‏‌ داشتنی‌‏تر از آن نیست که در شب یا روز جمعه انجام شود، و در میان گناهان نیز گناهی منفورتر از آن نیست که در شب یا روز جمعه صورت بگیرد.برگزاری نخستین جلسه کمیته اموزش در سال ۹۹

طباطبایی: مسئله اموزش از مهمترین امور فدراسیون کاراته است

رییس فدراسیون کاراته گفت: مسئله اموزش در هر فدراسيونى از جمله كاراته، از مهمترين امور است. كميته اموزش در روزهايى كه فعاليت هاى ورزشى كاهش يافته به موضوع دانش افزايى پرداخت،انتظار مى رود اين كار مثبت كماكان ادامه داشته باشد.


.به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، اولین جلسه کمیته آموزش، پژوهش و توسعه فدراسیون کاراته در سال جدید با حضور سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون برگزار شد.

در این جلسه گزارشى از عملکرد دو ماه اخیر این کمیته ارايه شد و اعضا درباره برنامه های آینده اين كميته بحث و گفت و گو كردند.

سيد حسن طباطبايى رييس فدراسيون كاراته در جلسه مذکور ضمن تشكر از فعاليت هاى كميته اموزش در روزهاى كرونايى عنوان داشت: مسئله اموزش در هر فدراسيونى از جمله كاراته، از مهمترين امور است. كميته اموزش در روزهايى كه فعاليت هاى ورزشى كاهش يافته به موضوع دانش افزايى پرداخت. انتظار مى رود اين كار مثبت كماكان ادامه داشته باشد و بازهم شاهد اجراى برنامه هايى از اين دست باشيم.

وى همچنين ياداور شد: انتظار مى رود كارهاى اين كميته طبق برنامه تعيين شده پيش برود تا در اينده اثرات مثبت ان را در جامعه كاراته شاهد باشيم.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 28 ارديبهشت 1399 - 22:06

کد:103662-1399


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.