English    

کلام روز

امام علی علیه السلام :

گنجهاى پر سود در خلوتِ عبادت خداست.لیگ جهانی کاراته وان مادرید 2019

مهدی زاده نخستین طلای ایران را به نام خود ضرب کرد

مهدی زاده نخستین مدال طلای کاراته ایران در لیگ جهانی کاراته وان مادرید را بدست آورد.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، امیر مهدی زاده نماینده کاراته ایران در وزن 67- مردان، دقایقی پیش در مسابقه فینال برابر عبدالرحیم اوزر عمر از ترکیه با نتیجه صفر – صفر ، با رای داوران پیروز شد تا نخستین طلای کاراته ایران در مادرید اسپانیا را بدست آورد. هفتمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان مادرید 2019 از روز جمعه آغاز شده است .

مهدی زاده در روز نخست این رقابت ها (جمعه) ابتدا برابر ولوزو کامیلیو از شیلی با نتیجه 3 بر 2 پیروز شد. او در دور دوم حاج عامر یونس اولاد از بلژیک را 2 بر یک شکست داد. مهدی زاده در دور سوم استیون دا کاستا از فرانسه که 3 طلای کاراته وان 2019 و طلای مسابقات قهرمانی جهان را در کارنامه اش دارد به برتری رسید. نماینده کاراته ایران در دور چهارم ماسا میچی فونا هاشی از ژاپن را شکست داد تا راهی نیمه نهایی شود.

کاراته کاتای کشورمان در نیمه نهایی نیز برابر هینوتوشیهارا از ژاپن با نتیجه دو بر صفر به برتری رسید تا نخستین فینالیست کاروان کاراته ایران در مادرید باشد.

تا دقایقی دیگر سجاد گنج زاده نماینده وزن 84+ ایران برای کسب مدال طلا به روی تاتامی می رود.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 10 آذر 1398 - 17:58

کد:103141-1399


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.