English    

کلام روز

امام علی علیه السلام :

گنجهاى پر سود در خلوتِ عبادت خداست.امیدوارم همین روند خوب را حفظ کنم

عباسعلی: با نزدیک شدن به المپیک، رقابت کسب سهمیه دشوارتر شده است

دارنده مدال برنز رقابت های کاراته وان مادرید ابراز امیدواری کرد روند خوبش را تا کسب سهمیه المپیک حفظ کند.

حمیده عباسعلی پس از کسب مدال برنز هفتمین مرحله لیگ جهانی در گفت و گویی با سایت فدراسیون کاراته اظهار داشت: از کسب مدال برنز خوشحال هستم. دیروز پس از برتری برابر حریفان خودم، مقابل کاراته کای یونانی شکست خوردم. البته با حضور این ورزشکار در فینال من هم شانس حضور در جدول بازنده ها را پیدا کردم.

وی افزود: امروز برای کسب مدال برنز با حریف ژاپنی بازی داشتم. به هر حال ژاپن از قدرت های سنتی و مهد کاراته دنیا است و تقابل با ورزشکاران این کشور دشوار است. با این حال مقابل حریف ژاپنی ام خوب کار کردم و در ثانیه های پایانی موفق به کسب امتیاز و مدال شدم.

عباسعلی ادامه داد: کم کم به مسابقات المپیک نزدیک می شویم. رقابت ها برای کسب سهمیه دشوار شده و همه تیم ها تلاش می کنند دست پر از مسابقات خارج شوند. به همین دلیل هم در هر مرحله سکوی قهرمانان تغییر می کند.

دارنده مدال برنز رقابت های کاراته وان مادرید در پایان تصریح کرد: در حال حاضر نفر دوم رنکینگ وزن خودم هستم. امیدوارم همین روند خوب را ادامه دهم و در نهایت سهمیه المپیک را کسب کنم.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 10 آذر 1398 - 17:35

کد:103139-1399


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.