English    

کلام روز

امام علی علیه السلام :

گنجهاى پر سود در خلوتِ عبادت خداست.فینال تمام ایرانی در سنگين وزن برگزار نشد

تمجيد فدراسیون جهانی كاراته از سجاد گنج زاده

با پايان رقابت هاى روز دوم هفتمين مرحله ليگ كاراته وان 2019 ، فدراسيون جهانی کاراته در باره وزن به اضافه 84 کیلوگرم گزارشى نوشت.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، پس از اعلام گرند وینر جدید در وزن 84+ کیلوگرم، سجاد گنج زاده از ایران با نمایشی برتر، تسلط خود را در این دوره از رقابت ها به میزبانی مادرید نشان داد.

کاراته کای ایرانی که در سال ۲۰۱۷ نیز عنوان گرند وینر را به خود اختصاص داده بود اکنون دوباره گلدوزی طلایی خود را بازپس گرفت. قهرمان مسابقات جهانی در نیمه نهایی موفقیت خود را با برتری ۳ بر۳ مقابل رودریگو روخاس شیلیایی تکمیل کرد.

فدراسیون جهانی همچنین عدم راهیابی صالح اباذری دیگر قهرمان شایسته کاراته کشورمان به فینال را شگفتی خواند که ژاکوت فرانسوی رقم زد و نوشت: شگفتی در طرف دیگر جدول به وجود آمد، جایی که دنیلسون ژاکوت از فرانسه اولین حضور خود در فینال لیگ برتر کاراته وان را رقم‌ زد.
این ورزشکار جوان فرانسوی، صالح اباذری دیگر کاراته کای ایران را در مرحله نیمه نهایی ۳ بر۲ متوقف کرد تا از برگزاری فینال تمام ایرانی در این رده جلوگیری کند!

تاريخ  ارسال:يكشنبه 10 آذر 1398 - 01:36

کد:103135-1399


آدرس: تهران - میدان مادر - خیابان رازان جنوبی - ورزشگاه شهید کشوری - - فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران

ساعات كار فدراسيون  : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل

© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون کاراته جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.